Anna Lesko a pictat ouă pentru bebeluşul ei (Foto)
Sfintele sărbători dedicate Învierii Domnului, sunt o ocazie minunată de a te dedica şi a petrece mai mult timp alături de cei dragi. Anna Lesko se poate considera o femeie împlinită, mai ales că acesta e primul ei Paşte sărbătorit alături de fiul ei. Şi pentru a demonstra că e o mămică model, aceasta a ţinut să decoreze de una singură ouăle de paşti.
Chiar dacă băieţelul ei, Adam, este încă mic, ea a ţinut să păstreze tradiţia sărbătorilor. Cântăreaţa, care a devenit mamă în urmă cu trei săptămâni, a pictat ouă pentru bebeluşul ei. “Primul Paşte alături de micuţul meu Adam! Nu vă pot transmite în cuvinte cât de fericită şi norocoasă mă simt alături de el! Paşte fericit şi vouă, dragii mei, şi încă o dată vă mulţumesc pentru tot!”, a scris cântăreaţa pe Facebook. Ea a revenit apoi cu o nouă postare, în care ne arată ce cadou a primit Adam de la iepuraş. Un ou de ciocolată cât el de mare!

Frumoasa basarabeancă şi-a dedicat ultima lună micuţului ei, dar din 30 aprilie va reveni pe scenă. Anna Lesko are agenda plină de concerte.
“Imediat după ce îşi revine Anna, ne pregătim de lansarea unui nou single. Iar pe 30 aprilie are primul concert. Ca să fie înapoi pe scenă atât de repede, se va apuca imediat de sală. Iar în mai are deja zece spectacole programate”, a declarat Florin Nedelcu, impresarul Annei.
Sursa: click.ro
Acum Online
De luni pîna vineri
Numărul scurt pentru
SMS - 9070








