x
Fiţi împreună cu noi
Facebook

Casa de vis cu Ambianţa

Special pentru cei care iubesc să doarmă, Aquarelle 90,7 FM și compania Ambianța propune un concurs.


Până la 27 noiembrie

1. Expediază o fotografie cu tine.

2. Descrie-ne cum trebuie să arate interiorul, în casa visurilor tale! Fotografia, împreună cu istoria ta va fi publicată pe pagina concursului.Mai departe, vizitatorii site-ului aquarellefm.md vor decide viitorul fotografiei tale. Anume ei vor alege prin vot câștigătorul proiectului.

3. Votează pe site (o dată pe oră, de la o singură adresă IP) sau trimite un SMS cu numărul participantului (numărul este indicat sub foto) la numărul 9070 (nelimitat).
Pentru un vot obținut de pe site, participantul primește un punct. Pentru un vot obținut prin SMS -10 puncte (prețul unui SMS – 8 lei). În SMS trebuie să indici doar numărul participantului, (fără simbolul ”No” sau cuvântul ”număr”)

Participantul care va obține cele mai multe voturi, va primi premiul oferit de compania Ambianța – o saltea ortopiedică SomNEO!
Compania Ambianță activează cu succes pe piața din Republica Moldova, mai bine de 15 ani. Saltelele ortopiedice de la Ambianța reprezentate de marca SomNEO. Din gama saltelelor ortopiedice, cele mai noi, mai sigure și mai confortabile saltele- sunt saltelele SomNEO. Mărimi: 1,60 x 2,00, înălțimea 30 cm. Saltelele ortopiedice SomNEO sunt special create pentru un somn sănătos, liniștit și revigorant.

 

Partenerul campaniei - fabrica de mobilă



Tel.: (022) 855-333
www.ambianta.md


Внимание! Голосование завершено.

Благодарим вас за участие!


Înapoi






code
Adaugă











Acum Online

  • Justin Timberlake - Rock Your Body
  • Nelly Furtado - Say It Right
  • Carlas Dreams & Nicole Cherry - Din Cauza Ta
  • Bree Runway & Khalid - Be The One
  • Maroon 5 - Wait
  • Ace Of Base - All That She Wants
LIVE Webcam




№1
  Miracle
Calvin Harris & Ellie Goulding
Votează
№1
  Padam padam
Kylie Minogue
Votează
№2
  Eyes closed
Ed Sheeran
Votează
№2
  Slow
Jackson Wang feat. Ciara
Votează
№3
  Killer queen
Robin Schulz feat. FIL BO RIVA
Votează
№3
  Baby dont hurt me
David Guetta feat. Anne-Marie & Coi Leray
Votează
№4
  Whistle
Jax Jones feat. Calum Scott
Votează
№4
  Dancing
NA ATIK feat. ENELI
Votează
№5
  Easy to love
Armin Van Buuren & Matoma feat. Teddy Swims
Votează
№5
  Alone
Kim Petras feat. Nicki Minaj
Votează
№6
  Rock my body
R3hab x INNA x Sash!
Votează
№6
  Money on the dash
Elley Duhe feat. Whethan
Votează
№7
  Glad U Came
Jason Derulo
Votează
№7
  No sleep
Regard feat. Ella Henderson
Votează
№8
  Like crazy
Jimin
Votează
№8
  Back around
Tiesto
Votează
№9
  I go dancing
Frank Walker feat. Ella Henderson
Votează
№10
  Finally
Jonas Blue feat. RANI
Votează
New songs
Top
«Alo, Aquarelle!» tel. 022 223-113
De luni pîna vineri
Numărul scurt pentru
SMS - 9070
cuvinte sincere pentru oameni dragi!