Anna Lesko, chemată de urgenţă de medic la Chişinău!
Anna Lesko a fost nevoită să-şi schimbe planurile în ultimul moment, după o discuţie pe care a avut-o cu medicul său, în urmă cu două zile.
Deşi interpreta trebuia să vină abia săptămâna viitoare la Chişinău, unde o să aducă pe lume primul său copilaş, artista şi-a făcut bagajele, s-a urcat în maşină şi a părăsit România în cursul zilei de ieri.
Anna a dezvăluit şi care a fost motivul acestei plecări: “Doctorul m-a sfătuit să vin acum. Nu cred că o să nasc zilele astea, dar nu poţi şti, totul este posibil”.
Potrivit ultimei ecografii, solista ar urma să devină mămică la începutul lunii aprilie. Ea a optat să nască natural, dar este foarte posibil să apeleze la cezariană, dat fiind faptul că bebeluşul este destul de mare, iar artista are bazinul mic.
Сейчас Онлайн
C понедельника по пятницу
Короткий номер для ваших
SMS - 9070








